Dvojhrobové pomníky

Dvojhrobové pomníky

 

Pomníky vyrábame z prírodných kameňov z prvej akostnej triedy pomocou CNC automatizovanej výroby. K pomníku máme k dispozícii širokú ponuku pomníkových doplnkov z prírodného materiálu, konglomerátu, nerezu alebo bronzu.

Dvojhroby, pomníky s dvomi hrobovými miestami vedľa seba patria k najčastejšie realizovaným pomníkom na slovenských cintorínoch. Žulové dvojhroby realizujeme celozakryté alebo s obvodovými rámami, ktoré umožňujú výsadbu. Veľmi často sa realizujú dvojhorby s väčším, či menším tvarovaným výrezom v zákryte na výsadbu. Rozmery dvojhorbu sú rôzne podľa lokality, no pohybujú sa okolo šírky dva metre a dĺžky dva a pol metra.

Na takomto dvoj hrobe môžu byť dve alebo tri krycie dosky a nápisná doska, s podložkou. Tento typ pomníka vieme dodať aj so základom, dlažbou z betónu alebo prírodného kameňa a všetkými pomníkovými doplnkami ako sú napríklad písmo, lampáš a váza.

Možností ako zrealizovať dvojpomník, ako skombinovať jednotlivé kusy a ich hrúbky je veľmi veľa, inšpirujte sa ukážkou našich prác v nasledujúcej galérii.

Galéria našich prác