O nás

Vitajte na stánkach kamenárstva K2 Stone studio!

Sme radi, že Vám môžeme predstaviť našu spoločnosť! K2 Stone pôsobí od roku 2008 na celom území Slovenska ako aj v Česku a Rakúsku. Špecializujeme sa na zabezpečovanie dodávky prírodných kameňov a montáž pre architektonické projekty, exteriérové a interiérové využitie prírodného kameňa ako aj cintorínskej architektúre a individuálnej výroby.

Spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi kameňa z celého sveta aby sme splnili všetky požiadavky našich klientov. Dovážame kameň z Európy, Ázie, Afriky a Južnej Ameriky.

Sme rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a inštaláciu prírodného kameňa. Vznik našej spoločnosti bol inšpirovaný princípom vysokej kvality materiálu a služieb.

Našimi hodnotami je integrita, poctivosť a dôvera. Tieto hodnoty  úspešne propagujú našu rozširujúci sa podnik, následne vytvárajú bohatú základňu spokojných zákazníkov. Naša práca je založená na vášeň, ktorá nás neustále motivuje zlepšovať naše technické zručnosti, ako aj schopnosť dať uspokojivé poradenstvo v oblasti výberu mramoru, žuly a prírodného kameňa.

Ponúka jedinečný výber z mramoru, žuly a iných prírodných kameňov pochádzajúcich z lomov z celého sveta.

Sme veľmi pozorný k pripomienkam a požiadavkam našich zákazníkov. Pracujeme vo vysokom nasadení a intenzívne sa školíme a vďaka kvalifikácii. Vzhľadom k našej najvyššej kvalite strojov a profesionálnemu personálu sme v pozícii poskytovať najodbornejšie služby pre všetkých zákazníkov. Objednávky sú účinne realizované včas reprezentujúce našu profesionalitu.

Prijímame všetky druhy objednávok s rovnakou  dôležitosťou na našej strane. Naše kompletné služby zahŕňajú požadované zhotovenie, ľahkú inštaláciu a priebežnú údržbu prírodného kameňa pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vzhľadom k našej neustálej tvrdej práce sa hromadia aj pozitívne ohlasy na naše výrobky. Referencie sú všeobecne možné získať na každom cintoríne a v našej dokumentácie. Rastieme aj čo do veľkosti výroby kde pracujemes najmodernejšími strojmi  ako vodný lúč, diamantová píla, laser, CNC plne automatizované atď. Na celý výrobný proces starostlivo dohliada tím skúsených technikov aby sa dosiahlo Vaše maximálne uspokojenie s výrobkom z prírodného materiálu.

Vaša spokojnosť je naším mottom. Netajíme sa tým, že dobrá referencia je viac ako profit.

 

1

10 ročné skúsenosti s kameňom

2

odborná prax, variabilita a flexibilita

3

kvalita materiálov a rozumné ceny

4

expresné termíny dodania

Prevádzka: Kamenárstvo K2 Stone studio, Miletičova 46, 821 08, Bratislava

Sídlo firmy: Woodstone s.r.o.,Švabinského 18, 851 01, IČO: 36722677, DIČ: 2022310620, dátum vzniku: 9. januára 2007, Zapísaná na Okr. súde Bratislava I, odd. Sro, vl.č.43988/B