O nás

Vitajte na stánkach kamenárstva K2 Stone studio!

Sme radi, že Vám môžeme predstaviť našu spoločnosť! K2 Stone pôsobí od roku 2008 na celom území Slovenska. Špecializujeme sa na zabezpečovanie dodávky prírodných kameňov a montáž pre architektonické projekty, exteriérové a interiérové využitie prírodného kameňa ako aj cintorínskej architektúre a individuálnej výroby.

Spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi kameňa z celého sveta aby sme splnili všetky požiadavky našich klientov. Dovážame kameň z Európy, Ázie, Afriky a Južnej Ameriky.

Ponúka jedinečný výber z mramoru, žuly a iných prírodných kameňov pochádzajúcich z lomov z celého sveta.

Sme veľmi pozorný k pripomienkam a požiadavkam našich zákazníkov. Pracujeme vo vysokom nasadení a intenzívne sa školíme a vďaka kvalifikácii. Vzhľadom k našej najvyššej kvalite strojov a profesionálnemu personálu sme v pozícii poskytovať najodbornejšie služby pre všetkých zákazníkov. Objednávky sú účinne realizované včas reprezentujúce našu profesionalitu.

Prijímame všetky druhy objednávok s rovnakou  dôležitosťou na našej strane. Naše kompletné služby zahŕňajú požadované zhotovenie, ľahkú inštaláciu a priebežnú údržbu prírodného kameňa pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vzhľadom k našej neustálej tvrdej práce sa hromadia aj pozitívne ohlasy na naše výrobky. Referencie sú všeobecne možné získať na každom cintoríne a v našej dokumentácie. Rastieme aj čo do veľkosti výroby kde pracujemes najmodernejšími strojmi  ako vodný lúč, diamantová píla, laser, CNC plne automatizované atď. Na celý výrobný proces starostlivo dohliada tím skúsených technikov aby sa dosiahlo Vaše maximálne uspokojenie s výrobkom z prírodného materiálu.